Centrum Prasowe

16.11.2011 11:29

Ciasta Gellwe w przedświątecznej ofercie promocyjnej

Mieszanki do przygotowania ciast marki Gellwe od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem konsumentów dzięki tradycyjnym smakom oraz sprawdzonym recepturom bez konserwantów i sztucznych barwników, gwarantującym doskonałe rezultaty za każdym razem.

11.11.2011 16:08

Gellwe rozdaje pieniądze w wielkiej promocji konsumenckiej

Produkty marki Gellwe, eksperta w spełnianiu słodkich zachcianek od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem coraz szerszej grupy konsumentów. W podziękowaniu za to uznanie, w ramach wielkiej promocji konsumenckiej marka będzie nagradzać gotówką zakupy wybranych produktów. Ogólnopolska promocja we wszystkich kanałach sprzedaży rusza już 10 listopada i trwać będzie aż do marca przyszłego roku.

10.11.2011 16:07

Wigilijne i świąteczne potrawy i słodkości tylko z dodatkami Gellwe

Nie sposób wyobrazić sobie wigilijny stół bez domowych potraw i wypieków. Równie trudno je przygotować bez niezawodnych produktów marki Gellwe, niekwestionowanego eksperta w spełnianiu kulinarnych zachcianek.

10.11.2011 15:55

Domowe przetwory tylko z Gellwe

W samym środku sezonu owocowego warto pomyśleć o tym, co zrobić, by móc się cieszyć bogactwem smaku i aromatu letnich owoców również jesienią i zimą. Marka Gellwe już znalazła odpowiedź na to pytanie oferując produkty, dzięki którym można łatwo i szybko przygotować domowej roboty dżemy, marmolady, konfitury i owocowe galaretki.

10.11.2011 15:49

Wadowickie Kremówki Papieskie numerem 1 w Polsce!

Wadowickie Kremówki Papieskie marki Gellwe zajęły 1. miejsce w zestawieniu najchętniej kupowanych ciast w Polsce*. Oznacza to, iż rzeczywiście są ulubionym ciastem Polaków!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach Gellwe, przepisach, pomysłach na udany deser zapisz się na bezpłatnego newslettera!